Vajh miért van még a Sims cirka 2 évvel a megjelenése után is a 3 legtöbbet eladott játékok között??? Talán azért mert mind a 3-4 millió vásárló szeret unatkozni? Megsúgom, hogy ezt még egy játék sem tudta produkálni mióta világ a világ. De ez biztos azért van, mert egy unalmas, szar game ugye? Sőt továbbmegyek: lassan itt a The Sims Online. Biztos azért fejlesztik, hogy ezután a "fanok" együtt unatkozzanak az unalmas játékukkal. Hmmm ????
Szal arra kérnélek, hogy ha valamilyen jelzővel titulálsz valamit (pl. egy játékot) biggyeszd már elé a varázsszót, hogy SZERINTEM .....
Nem hiszek a női nemben....Csak a női igenben