28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Splinter Cell 3: Chaos Theory



Írd ide hozzászólásod:

riddick21
riddick21 [2647]
A kérdés itt nem az, hogy fut-e, hanem hogy milyen minőségben. Mert ugye a HL2 fullon ment, pont mint a Far Cry. Csakhogy a köcsög Doom 3 már el kellett hogy szomorítson. Mindkét eddigi SC-t kétszer végigtoltam, azok gyönyörűek voltak, de ati2002 lenyilatkozta pár hsz-szel korábban, hogy nála jól ment a Doom, viszont ez leszopatta a gépét...

"Jeti, add ide a bőröd!"

Peeter
Peeter [5697]
Hol élsz te ember???Miért ne futna???

I don't want you back!!!

riddick21
riddick21 [2647]
Érdemes nekiugranom ezzel a géppel? 2600+ AMD, Geforce FX 5600/256DDR, 512 DDR/400Mhz... Hümmm? Már töltögeti, de tetűlassú

"Jeti, add ide a bőröd!"

Vissza

Fórumszabályzat