28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

Z. Bundy
Z. Bundy [129]
Nem tudom mit paráztok, ha valaki új témát akar akkor annak megvan a joga hozzá! De ha ennyire nem akarjátok akkor nem nyitok semmit.
Itt fikáztok mintha bármi közötök lenne hozzá. Majd ha akarok akkor úgy is nyitok. Amúgy meséljétek már el mi a fasz problémátok van vele!

Z. Bundy

Vissza

Fórumszabályzat