A nagy vetélytársa a Street Racing Syndicate. Az is egy hihetetlen über lol gém.
Csak az a gáz, hogy mind2ről azt hittem a megjelenéséig, hogy királyak lesznek és hát így elég nagy csalódások voltak. Szal nálam jelenleg ez a kettő pályázik a legnagyobb csalódás díjra.
"Szégyen a futás, de dögöljön meg aki kerget!"
