28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékok amelyeket vártatok és csalódtatok benne



Írd ide hozzászólásod:

nagy arc
nagy arc [553]
DRIV3R: azt hittem egy frankó kis játékot fogunk kapni jó kis GTA feelinggel, erre kiadják ezt a hányadékot.
A nagy vetélytársa a Street Racing Syndicate. Az is egy hihetetlen über lol gém.
Csak az a gáz, hogy mind2ről azt hittem a megjelenéséig, hogy királyak lesznek és hát így elég nagy csalódások voltak. Szal nálam jelenleg ez a kettő pályázik a legnagyobb csalódás díjra.

"Szégyen a futás, de dögöljön meg aki kerget!"

Vissza

Fórumszabályzat