28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

DRIV3R még márciusban (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
hát ezt bebuktad öcsisajt. Ha odafigyeltél volna tudnád, hogy van ott olyan is aki megvette(!!!!) és úgy fikázza. márpedig ha valaki 10 rugót kiad érte akkor hidd el megpróbálja elnézni az összes hibáját, de ha annyira xar a game, akkor nem lehet szeretni.
reménytelen?
reménytelen? [482]
Viszont a Driver 3 topicban vannak annyira megrögzött elvből-utálom-a-Driv3rt-mert-első-látásra-szarnak-tűnt-a-graikája-és-nem-Half-Life-2-szintű, hogy az ő elméjükbe lehetetlen beférkőzni. Soha nem tudom őket rávenni arra, hogy játszanak vele. PEdig akkor is király game!

Ne kövesd el a szüleid hibáját! Használj óvszert!

Toki
Toki [5086]
Háát talán rászánom magam.Hát látod már be is jött az elmetrükköd.Jólvan padawan,érett lettél ahhoz hogy mester legyél...

Vissza

Fórumszabályzat