ahhogy mondod, ez bizony így van.Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
DRIV3R még márciusban (Hírek)
ahhogy mondod, ez bizony így van.Te ne haragudjál már
te Magyarországon élsz?
Mit kapsz vissza honnan? B@szki
vettem egy monitort most kb 2 hete beszart 2x vittem, szervízbe dettó ugyanazzal a hibával
A szabály az hogy ilyenkor cserélik, hát mit ne mondjak még nem hogy cserélni nem akarják hanem megjavítani is nehezen. Ha te valamit megveszel és az neked nem tetszik akkor így jártál. Ha bemész a M*dia m@rktba
és az orra alá dugod az eladónak a blokkot hogy izé már bocs vettem itt egy pc játékot és hát izé valahogy nem jött be.unom meg a grafika meg az egész tré..És ..hát cseréljék már ki egy másikra .. Szerintem versenyt fognak röhögni az tuti .. Azért ..HA te mondjuk tudsz ilyen helyet ahol te álltalad felbontott és használt pc gémeket csak úgy puszira cserélgetik akkor oszd meg velem plz . Most komolyan. Dreamland...
te Magyarországon élsz?
Mit kapsz vissza honnan? B@szki
vettem egy monitort most kb 2 hete beszart 2x vittem, szervízbe dettó ugyanazzal a hibával
A szabály az hogy ilyenkor cserélik, hát mit ne mondjak még nem hogy cserélni nem akarják hanem megjavítani is nehezen. Ha te valamit megveszel és az neked nem tetszik akkor így jártál. Ha bemész a M*dia m@rktba
és az orra alá dugod az eladónak a blokkot hogy izé már bocs vettem itt egy pc játékot és hát izé valahogy nem jött be.unom meg a grafika meg az egész tré..És ..hát cseréljék már ki egy másikra .. Szerintem versenyt fognak röhögni az tuti .. Azért ..HA te mondjuk tudsz ilyen helyet ahol te álltalad felbontott és használt pc gémeket csak úgy puszira cserélgetik akkor oszd meg velem plz . Most komolyan. Dreamland...Lehetetlen nincs csak tehetetlen
1. Aki megvette, és nem tetszik neki, az fogja a blokkot, és visszakapja az árát, vagy választhat helyette más cikket, mondjuk ha grafikára vágyik, akkor Half-Life 2-őt.
2. Ha valaki kiad érte tíz rugót, akkor elvárnám, hogy ne csak a hibákat nézze, hanem próbálja meg megkeresni a pozitív dolgait. Ha számára nincsenek ilyenek, akkor ugrás az 1. pontra.
2. Ha valaki kiad érte tíz rugót, akkor elvárnám, hogy ne csak a hibákat nézze, hanem próbálja meg megkeresni a pozitív dolgait. Ha számára nincsenek ilyenek, akkor ugrás az 1. pontra.
Ne kövesd el a szüleid hibáját! Használj óvszert!
hát ezt bebuktad öcsisajt. Ha odafigyeltél volna tudnád, hogy van ott olyan is aki megvette(!!!!) és úgy fikázza. márpedig ha valaki 10 rugót kiad érte akkor hidd el megpróbálja elnézni az összes hibáját, de ha annyira xar a game, akkor nem lehet szeretni.

Viszont a Driver 3 topicban vannak annyira megrögzött elvből-utálom-a-Driv3rt-mert-első-látásra-szarnak-tűnt-a-graikája-és-nem-Half-Life-2-szintű, hogy az ő elméjükbe lehetetlen beférkőzni. Soha nem tudom őket rávenni arra, hogy játszanak vele. PEdig akkor is király game! 

Ne kövesd el a szüleid hibáját! Használj óvszert!
Háát talán rászánom magam.Hát látod már be is jött az elmetrükköd.Jólvan padawan,érett lettél ahhoz hogy mester legyél...







Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]