28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Close Combat: First to Fight



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28897]
Nemtom. 2-t fejbelőttem, nem rinyált. Amikor a 3.-at is lelőttem, akkor írta, hogy failed. Szerintem rohadtul nem kell benne osonni. Mentem, és lőttem akit láttam.
lalakov
lalakov [1002]
Az sem baj, ha kinyírják az embereidet? Osonni sem kell? Szerintem nekem tetszeni fog.
Peace
Peace [28897]
Na ennek a játéknak annyi köze van a taktikai elemekhez meg stratégiázáshoz, mint a doomnak!!! Fölösleges a csapat, mivel egyedül lehentelem az összes ellent a pályán. Lehet később lesz valami hasznuk, bár kétlem. Első játszásra egy swat koppintás, csak nem rendőrökkel vagyunk, hanem tengerészgyalogosokkal. A hullák eltűnnek, simán átmehetek az embereimen, mintha szellemek lennének. Elég vicces! Egy előnye van! Hogy támogatja az álsimítást a játék, és ezért nem szőrös. hehe De ennek ellenére végigfogom tolni, mivel nincs más jelenleg. (Rohadt splinter VÁÁÁÁÁ) Reméltem, hogy megfogja közelíteni a FSW szintet, de csalódnom kellett.

Vissza

Fórumszabályzat