Szerintem az RTS sokkal jobb, az jobban visszaadja a valóságot(az igazi háborúkban hol várják meg tétlenül, míg az ellenfél cselekszik?), és élvezetesebb is a játékmenet.Persze van egy-két remek körökre osztott is(pl.Panzer General,Heroes of M&M), de a legjobbak szerintem akkor is az RTS-ek!
Úgy élj, hogy amikor életed filmjét nézed, ne tudd, hogy akció- vagy pornófilmet láttál-e.