28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

RTS vs. Körökre osztott stratégia



Írd ide hozzászólásod:

BGabi
BGabi [294]
Nektek mi a véleményetek, melyik játékstílus a jobb?

Szerintem az RTS sokkal jobb, az jobban visszaadja a valóságot(az igazi háborúkban hol várják meg tétlenül, míg az ellenfél cselekszik?), és élvezetesebb is a játékmenet.Persze van egy-két remek körökre osztott is(pl.Panzer General,Heroes of M&M), de a legjobbak szerintem akkor is az RTS-ek!

Úgy élj, hogy amikor életed filmjét nézed, ne tudd, hogy akció- vagy pornófilmet láttál-e.

Vissza

Fórumszabályzat