28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Unreal Tournament 3



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28896]
Az lehet, de engem nem érdekel. Én csak a singlere vagyok kíváncsi, mivel a quake 2 story folytatása. Régen játszottam már egy igazán korrekt fps-el.
@Slider@
@Slider@ [3121]
Azért szerintem a multi sem lesz elhanyagolható a Quake4-ben!
Peace
Peace [28896]
Unreal engine 3 az még nincs teljesen összeállva szerintem. Még eldolgozgatnak rajta jövőre is. Szóval nem csodálkoznék, ha 2006 vége felé vagy estelegesen 2007-ben lenne kidobva az UT. Még az is lehet, hogy quake 4 előbb jelenik meg mint ez. Akkor meg örülni fogok, mert az végre a single playerre lett kihegyezve!
mucius
mucius [10106]
mondjuk az tényleg jó, hogy se 5 se 6 de egyből 7

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Vissza

Fórumszabályzat