28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Unreal Tournament 3



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
lehet hogy még előbb lesz 2005+2006 amik a régi motorral készülnek. aztán már a 2007 az u3 enginet használja, mert a fejlesztők úgy gondolják hogy addigra mindenkinek elég jó gépe lesz hozzá. de ez közel sem valószínű, amilyen hülyék kiadják 2006 ban az u3-engines gamet azt csodálkoznak majd hogy senkinél nem megy, hülye fasszopok. (csak azért vagyok mérges rájuk, mert egy interjúban fél éve!!! nyilatkozták hogy ők minden nap u3 engines multi gameal játszanak, de azt nem írta volna le hogy milyen gépen, köcsög hazug faszfej, ja és nagyzoló)
@ttila
@ttila [229]
még a 2006 sem jelent meg. nem?

Attila nem megy a géphez a gép se megy Attilához!

Vissza

Fórumszabályzat