28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

RTS vs. Körökre osztott stratégia



Írd ide hozzászólásod:

drimm
drimm [4]
Nézd meg a SWINE-t.
Ott real-time megy,
de pause-sal megállíthatod bármikor,
kiadhatsz bármennyi parancsot (akár láncoltan is: shift+ új parancs) és azokat az egységek szépen utána végrehajtják.

Pl. a demó pályán (töltsd le, itt a pcdome-on) pause majd Shift+X az aknarakóval annyiszor és oda ahány aknát le akarsz rakni, majd újra elindítva a játékot nem kell vele foglalkoznod egy jó ideig...
Ugyanakkor a játék dinamizmusa, adrenalin pumpáló csatái megmaradnak a real-time miatt.

Vissza

Fórumszabályzat