28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

Dark Archon
Dark Archon [11835]
Naigen, az egyetlen baja, hogy, ha elsőre nem öl, második lövésre nem nagyon jut idő

Dark Archon

+Sniper+
+Sniper+ [3447]
A duplacsövű a legjobb. Kicsit lassan tölt, de brutális.

Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W

Dark Archon
Dark Archon [11835]
Egész király lett ez a kieg, csak most kezdtem el játszani. A grabber gun jó móka (enyhe HL2 copypaste, de nem baj), nem kell feltétlen töltényt pazarolni. Valamint felvehető a jó öreg duplacsövű puska

Dark Archon

Vissza

Fórumszabályzat