Mondjuk én inkább a Divine Divinity-t ajánlanám a Dungeon Siege helyett, ha akciódúsabb fantasy-t akar az ember. Ott legalább volt sztori, rengeteg humor, jópofa küldetések, remek zene (ez a tétel a Dungeon Siege-re is áll), jól kitalált játékvilág. Amolyan tökéletes keveréke volt a Diablo féle hentelésnek, és egy csapatnélküli, egyszemélyes Baldur's Gate-nek. A Beyond Divinity megvásárlásán éppen mostanában töröm a fejem (nálunk nem jött ki, és most már nem is fog szerintem (egy év eltelt a megjelenése óta)),csak az a baj, hogy kártyával kéne fizetni rendelésnél, én meg óckodom megadni a banki adataimat a neten. Sohasem lehet tudni...
A Dungeon Siege sajnos kb. 4-5 órányi "ez valami hihetetlen szuper" játékélmény után lassan átvált "az ilyen unalmas, szar játékkal régen játszottam utoljára" kiábrándító érzésbe. Csak azoknak ajánlanám, akik egyetlen értelmes sort sem akarnak olvasni játék közben, és attól a kifejezéstől, hogy "jó történet", vagy feláll a hátukon a szőr...

Endure. In enduring, grow strong.