28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Budapest vs. többi város,falu,község



Írd ide hozzászólásod:

Ödön
Ödön [1189]
"És a sanyarúbb sorsúak számára mindig is nevetségesnek fognak tűnni a jobbsorsúak sirámai." - na ezt azért fejezzétek már be! mi az, hogy a budapestiek a jobbsorsúak, mig a vidékiek a sanyarúbb sorsúak?
Eric
Eric [20761]
Ez az egész olyan dolog, hogy az ember mindig a miatt elégedetlenkedik, amiben van.

A Bp-iek a 10 perces várakozásért, a vidékiek a 30 perces miatt, az albánok azért mert nincs busz, az etiópok meg azért mert nincs kaja.

És a sanyarúbb sorsúak számára mindig is nevetségesnek fognak tűnni a jobbsorsúak sirámai.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Vissza

Fórumszabályzat