rendicsek,izzitom a total commandert =)
ty tippeket,majd alkotok velemenyt valamikor
Just another freak in the freak kingdom
Az kiraly!!! A Choking Victim egy album utan feloszlott, mert meghalt a dobos, de az az album tokeletes. Nem tudnek sorrendet rakni a szamok kozott, de az In Hell, 500 Channels, In My Grave, Suicide, Fuck America.. Huzd le a No Gods, No Managers albumot, mert az egesz fasza. A Leftöver Crack Fuck World Trade albumrol nekem szemelyszerint a One Dead Cop a kedvencem, meg jo a Clear Channel (Fuck Off), Burn Them Prisons, Feed The Children (Books of Lies), Rock the 40 oz., Operation M.O.V.E., Super Tuesday, Gang Control, Life is Pain. Ezen kivul az LC-nek van meg egy albuma, a Mediocre Generica azon a Crack City Rockers, Born To Die, Burning In Water...
LÖC/Choking Victimtol mondjal mar jo szamokat,csak a crack rocksteadyt ismerem de az nagyon ut
Just another freak in the freak kingdom
Ska, skacore, punkrock es a Choking Victim / Leftöver Crack ami SATANO-political skapunk