28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik a kedvenc zenei stílusotok?



Írd ide hozzászólásod:

nihilism
nihilism [3144]
Nem tetszik a horges? Mondjuk nem horog, csak horogve-frocsogosen enekel a csavo Engem mondjuk nem riaszt el, mert a hatterzene nagyon profi. Es az a jo, hogy egy albumon sincs ket megegyezo szam
HTB
HTB [4144]
hát.

meghallgattam több számot,maradjunk annyiban,hgoy ez az én gyermeteg lekivilágomnak már sok volt :>

Just another freak in the freak kingdom

nihilism
nihilism [3144]
Amugy a CV-tol csak a Crack Rocksteadyt hallottad? Akkor meglepetes lesz, ugyanis a tobbi szamban picit eltero lesz az enek. Mondhatni black metalos
HTB
HTB [4144]
nem,bar remlik valami,mintha olvastam volna a koncertrol

Just another freak in the freak kingdom

nihilism
nihilism [3144]
2 eve volt MO-n a Leftöver Crack, nem voltal? Allitolag nagyon allat koncertet nyomtak.
HTB
HTB [4144]
rendicsek,izzitom a total commandert =)

ty tippeket,majd alkotok velemenyt valamikor

Just another freak in the freak kingdom

nihilism
nihilism [3144]
Az kiraly!!! A Choking Victim egy album utan feloszlott, mert meghalt a dobos, de az az album tokeletes. Nem tudnek sorrendet rakni a szamok kozott, de az In Hell, 500 Channels, In My Grave, Suicide, Fuck America.. Huzd le a No Gods, No Managers albumot, mert az egesz fasza. A Leftöver Crack Fuck World Trade albumrol nekem szemelyszerint a One Dead Cop a kedvencem, meg jo a Clear Channel (Fuck Off), Burn Them Prisons, Feed The Children (Books of Lies), Rock the 40 oz., Operation M.O.V.E., Super Tuesday, Gang Control, Life is Pain. Ezen kivul az LC-nek van meg egy albuma, a Mediocre Generica azon a Crack City Rockers, Born To Die, Burning In Water...
HTB
HTB [4144]
LÖC/Choking Victimtol mondjal mar jo szamokat,csak a crack rocksteadyt ismerem de az nagyon ut

Just another freak in the freak kingdom

nihilism
nihilism [3144]
Ska, skacore, punkrock es a Choking Victim / Leftöver Crack ami SATANO-political skapunk

Vissza

Fórumszabályzat