28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Töltöm a Windows Longhornt!



Írd ide hozzászólásod:

jani0624
jani0624 [1727]
2002ben dumáltatok arról hogy leszeditek, de hisz akkor még nemis volt kész. Mit értetek volna vele? Még mostis csinálják ha jol tudom, és 2006 közepén jön ki? Ismerősöm mondott pár dolgot róla, de aszonta a többi legyen majd meglepi.

A fájlkeresés és víruskeresés olyan gyors mint a google, 2 sec max és átvizsgálja a gépet.

3D-s animációk, ablak mozgatásnál nyúlik az ablak Aztán hejreáll

Több poént nem lőtt le, aztmondta hogy a mostani állapotában 3 Ghz a minimuma.

Énazér megnézem majd!
CybearBoy
CybearBoy [3123]
Amúgy én is le tudnám szedni, de nekem egyáltalán nem hiányzik.

Vissza

Fórumszabályzat