28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

spatrik
spatrik [28]
Az lenne a kérdésem hogy mikor belépek a doom 3-ba vagy a roe-be a menüben néhol meg 200 perc után elsötzétül a kép de a játék megy tovább.(lehet lőni,stb.)A gépigény bőven megvan.Tud valaki valami megoldást?

Vissza

Fórumszabályzat