28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

boldog születésnapot nekem!:)



Írd ide hozzászólásod:

Ödön
Ödön [1189]
a furcsa az, hogy az egész oldalon nincs hozzászólás bodajocitól, honnan jött akkor fel a neve? főleg, ha az infojában is más dátum szerepel. egyébként pontos születési dátumot én se írnék le interneten, könnyen azonosítható volnék.
Babykiller
Babykiller [14268]
De bodajoci 20-án született az info szerint Szóval vagy nem tudja saját magáról, mikor született, vagy rosszul írta
Ödön
Ödön [1189]
elszóltad magad: topic címe: boldog szülinapot NEKEM!
erre te: éljen sokáig bodajoci!
ezt már hiába magyarázod!
Amadeus
Amadeus [228]
Beszélek hülyeségeket, nemtom mért bodajocit írok, na.

Éljenek eti8 és Iconoid

I am your Angel of Music

Vissza

Fórumszabályzat