Nem, csak tudjátok benn volt online fórumosok közt és anyámmal beszéltem, mikor az üzit írtam, így elgépeltem. Aztán mire észrevettem, már elküldte, így nem tudtam már javítani. Egyszerűen figyelmetlen voltam...
Bocsi....
Egyébként én 1989-02-20-án születtem, nem ez a jelszavam, ezért merem elárulni.