28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik a kedvenc zenei stílusotok?



Írd ide hozzászólásod:

kopi1981
kopi1981 [492]
Psychedelic blues rock - (Pink Floyd), Afro jazz funk, Breaktánc zenék (nem nuschool breakbeat), Classic rock (Uriah, Zeppelin, Hendrix, Bad Co. ...stb)

Az erő legyen veletek!

Vissza

Fórumszabályzat