Ezen kívül ami sok helyet elfoglal még teljesen feleslegesen, az a System Volume Information mappa, amit a rendszervisszaállítás csinál magának. De csak trükkel lehet hozzáférni és kiüríteni. Egyszer egyik haverom megmutatta, hogyan kell, de már elfelejtettem
De ha kikapcsolod a rendszervisszaállítást, akkor legalább nem nő tovább a mappa mérete! 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

