28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

pres
pres [4157]
Ezt úgy is lehet nézni, hogy a törökök kikaptak a bulgároktól, a csehek meg a svédektől. Mi meg megkaptuk azt a válogatottat, ami tutira bent lesz a VB elődöntőben, sőt szerintem döntőt fog játszani. Másrészt meg, ha majd megvertük a svédeket meg a horvátokat, akko elmondhatjuk, hogy valami elindult. Én egyébként örülök ennek a Mattheus gyereknek, mert megkavarta az állóvizet a magyar fociban.

Fuck it Dude let`s go bowlin`

norfeus
norfeus [3857]
Bulgárok 3:1re verték a torokoket
Svédek 2:1 re a cseheket,horvátok meg ugye dontetlen.Megint csak mi nem értunk el semmit és orulunk a vereségnek...

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Vissza

Fórumszabályzat