28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

norfeus
norfeus [3857]
A konfoderácios kupa dontot játszo és a budapesten szereplo válogatottat szerintem felesleges osszehasonlítani.Vagy azzal amelyik majd a Vb-t fogja játszani.

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Babykiller
Babykiller [14268]
Mondjuk ezek az argentínok csúnyábban elvertek a magyarnál sokkal erősebbnek mondott válogatottakat is a közelmúltban, köztük a brazilokat is. Szerintem a magyaroknak egy bajuk van, a helyzetkihasználs gyatra, szerintem meg lehetett volna verni real-t és az argentinokat is simán.
norfeus
norfeus [3857]
Bulgárok 3:1re verték a torokoket
Svédek 2:1 re a cseheket,horvátok meg ugye dontetlen.Megint csak mi nem értunk el semmit és orulunk a vereségnek...

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Vissza

Fórumszabályzat