28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

norfeus
norfeus [3857]
Azért tegnap brazilok is leég sok helyzetet kihagytak,dehát nem tétmecccs volt!

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Babykiller
Babykiller [14268]
Nincs, de a jobbak négy helyzetből kettőt berugnak
-fear14-
-fear14- [1498]
De nincs oan csapat ameik az osszes helyzetet gollal tudja befejezni.

A jelen az alakítható jövő megváltoztathatatlan múlttá válásának folyamata.

Babykiller
Babykiller [14268]
Mondjuk ezek az argentínok csúnyábban elvertek a magyarnál sokkal erősebbnek mondott válogatottakat is a közelmúltban, köztük a brazilokat is. Szerintem a magyaroknak egy bajuk van, a helyzetkihasználs gyatra, szerintem meg lehetett volna verni real-t és az argentinokat is simán.
norfeus
norfeus [3857]
Bulgárok 3:1re verték a torokoket
Svédek 2:1 re a cseheket,horvátok meg ugye dontetlen.Megint csak mi nem értunk el semmit és orulunk a vereségnek...

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Vissza

Fórumszabályzat