28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

Gillette
Gillette [9789]
Pekerman: Gerát, Husztit és Takácsot technikailag képzett játékosnak tartom, a jövőben húzóemberei lehetnek a magyar csapatnak...

Nem értem miért pikkelsz ennyire Takácsra?

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

hadzsi
hadzsi [2705]
Még mielőtt elszáll mindenki, hogy milyen faszán játszott a válogatott felhívnám a figyelmetek, hogy barátságos mérkőzés volt. A horvátok és a svédek ellen élesben fog menni a dolog. a kérdés az, hogy mernek-e így játszani vagy megint a befosi futballt láthatjuk. Remélem ez elég erőt ad nekik, hogy végre bravúrt vigyünk véghez. Ráférne a magyar focira. Nem kell kijutni a vébére, de minimum verjük meg őket itthon vagy csak döntetlen jó játékkal. Ja és Takácsot kisöpörhetné valaki, meg a Bodnárt is a válogatott közeléből!

"We have the best two teams on Merseyside, Liverpool and Liverpool reserves" /Bill Shankly/

Vissza

Fórumszabályzat