28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

Babykiller
Babykiller [14268]
Szerintem a magyaroknak semmi vesztenivalójuk nincs már a selejtezőkön, ezért akár felszabadultan is játszhatnak
hadzsi
hadzsi [2705]
Én továbbra is csak azt mondom, hogy jöjjenek a horvátok meg a svédek. Aztán lehet értékelni csak a csapat játékát. Egy barátságos meccs nem mutat semmit. A játékosok felszabadultak voltak, hogy ilyen ellenfél ellen játszhatnak, de vajon felszabadultak lesznek-e akkor is, amikor a horvátok ellen vérre menő meccset fognak játszani. Mert az nem kérdés, hogy a loki 8-0-ja után a horvátok bosszúszomjasan fognak pályára lépni. Ha akkor is ilyen játékkal rukkolnak ki a srácok akkor azt mondhatom, hogy jó úton járunk, de addig nem vagyok hajlandó még bizakodni sem. Nagy volt a szám, mikor megvertük a németeket meg a skótokat, aztán meg csak ültem a horvát-magyar meccsen és nem tudtam, hogy most sírjak vagy kínomban röhögjek.

"We have the best two teams on Merseyside, Liverpool and Liverpool reserves" /Bill Shankly/

Vissza

Fórumszabályzat