Fel van háborodva, h a szemét, kákán is csomót kereső, pesszimista magyar szurkoló minden húzás után fanyalog és "támad". Mert, h mért nem próbálhatná ki a Vincze Ottót középhátvédben... Hát, végülis, egye fene, mért ne... Na most ezekután már meg se kell lepődni, h az újonnan felfedezett Fülöp Marcit jobbszélsőként látjuk futkorászni a svédek ellen, v. a Torghelle Isteni Sanyit szertárosként.
De ez még nem is lenne probléma, ha lenne másfél év után egy teljes, kialakult csapatunk, ami ha még szar is, de egy állandó képet mutat, és egy-egy kiugró teljesítmény mellett érhetne el bravúrokat. De sajnos az ilyen showmeccseken mutatott fellángolások ellenére, semmilyen csapatunk nincs, pláne kialakult, ezt mutatják a kapott gólok is.
Ez a magyar foci úgy szar, ahogy van. Semmiféle profizmust nem lenne szabad itt engedélyezni. 16-ból 14 csapatnak tömérdek a tartozása mind a liga, mind egyéb cégek felé. Röhej. Ez aztán a Professzionális Nemzeti Bajnokság. Itt már a pénzen kívül az égvilágon semminek sincs értéke. A válogatottságnak pláne. Ma Mo.-n jóformán az is elegendő eme titulus eléréséhez, ha Ödönnek van két lába és nagyjából egyenesen képes szaladni. Így sose jutunk egyről a kettőre. Pedig elég lenne megnézni, h horváto.-ban, cseho.-ban, v. akár elefántcsontparton hogy csinálják. Mert minden ország rohamosan fejlődik, és mi csak úgy tudunk beállni ebbe a sorba, ha visszafelé hajtjuk végre ezt a műveletet...
DEBRECEN és semmi más, győzni fogunk KITARTÁS!!!