28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

Gillette
Gillette [9789]
Ja de én láttam azokat a szereléseket is amit te úgy tűnik nem. Kicsit rutintalan még de majdcsak belejön. Anno Gerát is fikázták és mi lett belőle.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

hadzsi
hadzsi [2705]
Ha láttad a meccset akkor nem kell mondanom miért. Pontatlan és hebehurgya. Volt két jó meccse a Fradiban és beválogatták. Mostanában a FRadiban sem lehet nagyon dicsérni, bár meg kell, hogy mondajm ott senkit sem lehet mostanában. Huszti és Gera azonban nagyszerűen játszott, sőt Husztinak az első két meccsét láttam és nagyon meggyőzően focizott, ha ő nincs akkor a PSG-nek egy gólt sem rúgnak. Gera meg Gera. Ha ez az év úgy sikerül neki, ahogyan játszott most akkor nemsokára meglehet az első "modernkori" csúcsjátékosa Magyarországnak, ami azért is különleges, mert mindenki tudja honnan jutott el idáig! Szóval csak azért is azt mondom Takács és "Boci" el!

"We have the best two teams on Merseyside, Liverpool and Liverpool reserves" /Bill Shankly/

Gillette
Gillette [9789]
Pekerman: Gerát, Husztit és Takácsot technikailag képzett játékosnak tartom, a jövőben húzóemberei lehetnek a magyar csapatnak...

Nem értem miért pikkelsz ennyire Takácsra?

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

hadzsi
hadzsi [2705]
Még mielőtt elszáll mindenki, hogy milyen faszán játszott a válogatott felhívnám a figyelmetek, hogy barátságos mérkőzés volt. A horvátok és a svédek ellen élesben fog menni a dolog. a kérdés az, hogy mernek-e így játszani vagy megint a befosi futballt láthatjuk. Remélem ez elég erőt ad nekik, hogy végre bravúrt vigyünk véghez. Ráférne a magyar focira. Nem kell kijutni a vébére, de minimum verjük meg őket itthon vagy csak döntetlen jó játékkal. Ja és Takácsot kisöpörhetné valaki, meg a Bodnárt is a válogatott közeléből!

"We have the best two teams on Merseyside, Liverpool and Liverpool reserves" /Bill Shankly/

Vissza

Fórumszabályzat