28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

boldog születésnapot nekem!:)



Írd ide hozzászólásod:

killerbala
killerbala [1503]
25 vagy 120 nem tök mindegy? Már ő is érzi a kaszást maga körül!

"Ez nem egy munkatábor és nem is egy koncepciós tábor"-Kiszel Tünde

Ducard
Ducard [322]
LOL. Volt már rá példa estleg?

"Harc nélkül adjuk meg magunkat, mondd, hová tűntek az álmok?"

Babykiller
Babykiller [14268]
Boldog szülinapot, a kevés emberek egyike vagy, akinek minden évben tüzijátékot rendeznek a szülinapján

ducard: 120-ba belefér
bodajoci
bodajoci [4958]
Thx mindenkinek, végre magamhoz tértem
Kaja, pia rulez

“Idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt önmagunkon bosszút állni.” (Marcus Aurelius, római császár)

Vissza

Fórumszabályzat