28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54710]
Hát ezt beszívta megint a Fradi, pedig 3-0-ról illet volna már végre nyerniük

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Ducard
Ducard [322]
3-3. Mindenesetre rég' röhögtem ilyen jót. Rósa mellesleg szvsz labdaszedőnek is béna lenne, nem tudom, mit keres a pályán, a nagy pofáján kívűl semmit nem tud felmutatni.

"Harc nélkül adjuk meg magunkat, mondd, hová tűntek az álmok?"

Vissza

Fórumszabályzat