Főleg a Csurka
Bár ő is védő...Mind1, lassan a válogatottba is befér
3-3 na és? rúgtunk 3mat
Remélem sok ilyen meccs lesz és végre leveszik a képernyőről a fradit. Miért nem a nagy horvátverő debrecent adják? Úgyis az egész ország nekik drukkol

(azért a mötökát nem verték meg...) ÉS akkor végre nem 11kor kell délutáni matinén bizonyítani, amikor én is majd elalszom, hátmég a játékosok. Röhej, sehol máshol nem játsznanak meccset vasárnap délelőttSzenvedély nélkül a foci halott.