28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

Pyrogate
Pyrogate [21953]
Kint voltam, és szerintem most jók voltunk. A védelem gyenge, de a többi fiatal elég jól nyomta Főleg a Csurka Bár ő is védő...Mind1, lassan a válogatottba is befér

3-3 na és? rúgtunk 3mat Remélem sok ilyen meccs lesz és végre leveszik a képernyőről a fradit. Miért nem a nagy horvátverő debrecent adják? Úgyis az egész ország nekik drukkol (azért a mötökát nem verték meg...) ÉS akkor végre nem 11kor kell délutáni matinén bizonyítani, amikor én is majd elalszom, hátmég a játékosok. Röhej, sehol máshol nem játsznanak meccset vasárnap délelőtt

Szenvedély nélkül a foci halott.

Ducard
Ducard [322]
Nevetséges ez a meccs. A Fradi már a Pápát sem képes megverni. Nálunk a 10-12 éves kissrácok a grundon jobban játszanak, mint a Fradi ezen a meccsen. Pedig a Pápa is balfaszkodik végig, de ez egyszerűen kabaré. Még nyerhet valamelyik, egyelőre 3-3, és még kb. 8 perc van vissza.

"Harc nélkül adjuk meg magunkat, mondd, hová tűntek az álmok?"

Vissza

Fórumszabályzat