öööö izé nekem RIP-ben van meg a CC5 (pszt!) nem tudom hogy müxik.-e multiban.
Hogyhogy te leszel a német? No persze a kezdő CC5-ös gamer ellne rögtön kiálsz mi? Kell az önbizalom ? haha
A tegnapi nappal vettem a bátorságot és kölcsönkértem a CC5-öt, (eddig számomra ISMERETLEN volt, azaz hallottam róla, de nem játszottam vele) nagyon tetszik, a mindenre kiterjedő részletessége!!!
Nagyon jó!!!