28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Close Combat



Írd ide hozzászólásod:

Sirmelon
Sirmelon [9786]
Hát ha még a CC3 The Russian Front-ot próbáltad volna!

Si vis pacem, para bellum!

Kolin Mekré
Kolin Mekré [6614]
öööö izé nekem RIP-ben van meg a CC5 (pszt!) nem tudom hogy müxik.-e multiban.
Hogyhogy te leszel a német?
No persze a kezdő CC5-ös gamer ellne rögtön kiálsz mi? Kell az önbizalom ? haha


Komolyan nagyon bejön a game!!!

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

Sirmelon
Sirmelon [9786]
Kolin:
Egy multi party?
Nem bánom, leszek én német...

Si vis pacem, para bellum!

Kolin Mekré
Kolin Mekré [6614]
Üdv!

A tegnapi nappal vettem a bátorságot és kölcsönkértem a CC5-öt, (eddig számomra ISMERETLEN volt, azaz hallottam róla, de nem játszottam vele) nagyon tetszik, a mindenre kiterjedő részletessége!!!
Nagyon jó!!!

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

Vissza

Fórumszabályzat