28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

Arthur Dent
Arthur Dent [1949]
Kihagytál egy lehetőséget. Hogy esetleg valaki a helyszínen nézte végig a találkozót. Én ezt tettem, és lehet hogy meglepő de nem bántam meg. A csapatban benne volt a gól, de az mu láthatóan egészen más szinten van.
Ettől függetlenül voltak elképesztően átlátszó színészies műeséseik szóval őket sem kell a fair play bajnokaiként az egekig magasztalni...
Na mindegy. Remélem az UEFA-ban sikeresebben fog a DVSC szerepelni.

I seem to be having tremendous difficulty with my lifestyle.

Menczel
Menczel [191]
Úgy látszik, ezt a meccset mindenki a barátaival nézte egy kocsmában, vagy egyáltalán meg sem nézte. Én sem maradtam volna le semmiről, szánalom volt, kétségtelen. Talán még az első meccset is alulmúlta, Léderer legalábbis mindenképpen. Lassan többen fogják utálni azt a majmot, mint Anettkát, vagy Kiszel Tündét.

GameCNN - Legyél te az első, aki tudja!

Vissza

Fórumszabályzat