Ettől függetlenül voltak elképesztően átlátszó színészies műeséseik szóval őket sem kell a fair play bajnokaiként az egekig magasztalni...
Na mindegy. Remélem az UEFA-ban sikeresebben fog a DVSC szerepelni.
I seem to be having tremendous difficulty with my lifestyle.