28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

Menczel
Menczel [191]
Az műesésekről annyit, hogy ez kivétel nélkül minden csapatról elmondható, persze az úgynevezett sztárcsapatok gyakrabban használják. Biztosan más volt élőben, a helyszínen végignézni a meccset, én csak azt tudom, hogy a TV-ben egy szenvedő, tehetetlen DVSC-t láttam, és egy unatkozó Manchester United-et. Ahogy Gillette is említette, amint megrázták magukat, gólt lőttek. Az UEFA beli szereplés pedig nyilván csak az ellenféltől függ, de az tény, hogy több esélyünk van ott.

GameCNN - Legyél te az első, aki tudja!

Arthur Dent
Arthur Dent [1949]
Kihagytál egy lehetőséget. Hogy esetleg valaki a helyszínen nézte végig a találkozót. Én ezt tettem, és lehet hogy meglepő de nem bántam meg. A csapatban benne volt a gól, de az mu láthatóan egészen más szinten van.
Ettől függetlenül voltak elképesztően átlátszó színészies műeséseik szóval őket sem kell a fair play bajnokaiként az egekig magasztalni...
Na mindegy. Remélem az UEFA-ban sikeresebben fog a DVSC szerepelni.

I seem to be having tremendous difficulty with my lifestyle.

Menczel
Menczel [191]
Úgy látszik, ezt a meccset mindenki a barátaival nézte egy kocsmában, vagy egyáltalán meg sem nézte. Én sem maradtam volna le semmiről, szánalom volt, kétségtelen. Talán még az első meccset is alulmúlta, Léderer legalábbis mindenképpen. Lassan többen fogják utálni azt a majmot, mint Anettkát, vagy Kiszel Tündét.

GameCNN - Legyél te az első, aki tudja!

Vissza

Fórumszabályzat