A kiemeléses dolognál meg az uefa nem engedheti meg, hogy nagyon felhiguljon a mezőny hisz az színvonal csökkenést jelentene. Épp ezért van az, hogy ebben a körben eleve úgy rakják a kalapokba a csapatokat, hogy két sztárgárda ne játszhasson egymással. Ez itt tényleg a pénzről szól, de aszem érthető.
Én soha nem tulajdonítottam nagy jelentőséget annak, hogy a loki 8:0-ra kiverte a hajdukot. A 2. meccsen az 1. percben szerzett góljuk teljesen padlóra küldte a horvátokat onnan már csak lézengtek a pályán és a lefújást várták. Különben se tartom nagyra a jelenlegi horvát bajnokságot. A 90-es évek végétől úgy 2002-ig volt egy nagyon jó generációjuk(98-as vb 3.) de azok már sehol sincsenek. Ráadásul ez a hajduk több kulcsemberét is elveszítette a tavalyi bajnokságot követően.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)