There's only one rule of metal: PLAY IT FUCKIN' LOUD!!!
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Minden, ami futball - Focisarok
De a Liverpool-ra ez nem vonatkozik, mvel ők címvédőként különleges státuszúak. Ezzért mondtam, hogy egy országbeliek nem kerülhetnek egy csoportba, kivéve a 'pool és a Chelsea.
a sorsolás folyamán más csoportba teszik az ugyanabból az országból érkező csapatot,illetve olyan csoportba kerülhet csak,ahol nincsen saját országbeli!egy példa: ha két db csoport maradt már csak fent(A és
A-ban van a liverpool,akkor a chelsea automatikusan a B-be fog kerülni!ha meg több csoport van mint 2,akkor az amelyikben van saját országbeli természetesen kiesik!
A-ban van a liverpool,akkor a chelsea automatikusan a B-be fog kerülni!ha meg több csoport van mint 2,akkor az amelyikben van saját országbeli természetesen kiesik!
Azonos nemztebeliek nem. Csak a Liverpool kaphatja ki a Chelsea-t.
Itt a beosztás:
Pot A
Real Madrid (Spain); AC Milan (Italy); Barcelona (Spain); Liverpool (England); Manchester United (England); Inter Milan (Italy); Bayern Munich (Germany); Arsenal (England)
Pot B
Porto (Portugal); Juventus (Italy); PSV Eindhoven (Netherlands); Olympique Lyon (France); Panathinaikos (Greece); Chelsea (England); Villarreal (Spain); Ajax Amsterdam (Netherlands)
Pot C
Club Bruges (Belgium); Anderlecht (Belgium); Olympiakos (Greece); Schalke 04 (Germany); Sparta Prague (Czech Republic); Lille (France); Rangers (Scotland); Werder Bremen (Germany)
Pot D
Benfica (Portugal); Rosenborg Trondheim (Norway); Real Betis (Spain); Udinese (Italy); Fenerbahce (Turkey); Rapid Vienna (Austria); Thun (Switzerland); Artmedia Bratislava (Slovakia).
Itt a beosztás:
Pot A
Real Madrid (Spain); AC Milan (Italy); Barcelona (Spain); Liverpool (England); Manchester United (England); Inter Milan (Italy); Bayern Munich (Germany); Arsenal (England)
Pot B
Porto (Portugal); Juventus (Italy); PSV Eindhoven (Netherlands); Olympique Lyon (France); Panathinaikos (Greece); Chelsea (England); Villarreal (Spain); Ajax Amsterdam (Netherlands)
Pot C
Club Bruges (Belgium); Anderlecht (Belgium); Olympiakos (Greece); Schalke 04 (Germany); Sparta Prague (Czech Republic); Lille (France); Rangers (Scotland); Werder Bremen (Germany)
Pot D
Benfica (Portugal); Rosenborg Trondheim (Norway); Real Betis (Spain); Udinese (Italy); Fenerbahce (Turkey); Rapid Vienna (Austria); Thun (Switzerland); Artmedia Bratislava (Slovakia).
There's only one rule of metal: PLAY IT FUCKIN' LOUD!!!
Jah. Erről én még nem olvastam.
Viszont ha külön kalapban vannak akkor összekerülhetnek a csoportkörben.
Viszont ha külön kalapban vannak akkor összekerülhetnek a csoportkörben.
"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)
Azzal van a probléma, hogy a Manchester meg az Inter első kalapba került a csoportok sorsolásakor, míg a bajnok Juve és Chelsea csak a másodikba. De miért? Ha már megnyerték a bajnokságot, akkor nyilván erősebb kalapba kéne kerülniük. De ezt a balfasz UEFA-sok nem így gondolják.
There's only one rule of metal: PLAY IT FUCKIN' LOUD!!!
Tényleg ez volt a realitás. Még akkor is ha sok hozzá nem értő próbálta elhitetni, hogy a hajduk olyan kurva nagy csapat(európai sztárcsapatként emlegették sok helyen) meg, hogy a lokistákból kéne összeállítani a válogatottat(hát persze). Elég szánalmas szövegek voltak ezek és tök gáz, hogy egy csomóan be is vették. Most meg a sok csira hápog, hogy tulajdonképpen ez volt a realitás(ezt nem rátok értettem hanem a fent említet barmokra). Vicces volt az első mecsen a buzi léderernek az a mondata, hogy ha csak 2 góllal kap ki a loki akkor még a visszavágóra maradna esély. Hát hogyne. A MU akkor lőt gólt amikor akart. Nem hajtottak, nem adták ki magukból a 100 százalékot mikor kicsit megrázták magukat rögtön lőttek egy gólt.
Lehet, hogy a loki a legerősebb csapat jelenleg Magyarországon, de európai szinten egy közép csapat ellen sincs túl sok keresnivalója a pályán. Ez a magyar valóság.
A másik amit nem értek miért sztárolják annyira ezt a halmosi gyereket?
bodajoci: ez azért van, hogy ne higuljon föl nagyon a mezőny. A Chelsea meg a Juve nem is játszott selejtezőt. Nem értem az összefüggést. Mindkettő bajnok lett míg a MU csak 3. ezért kell selejtezőt játszania. Azt meg nem a pénz dönti el melyik bajnokságból hányan indulnak és hol kell bakapcsolódniuk a küzdelemben, hanem a teljesítmény. Ez már nagyon régóta így működik.
Lehet, hogy a loki a legerősebb csapat jelenleg Magyarországon, de európai szinten egy közép csapat ellen sincs túl sok keresnivalója a pályán. Ez a magyar valóság.
A másik amit nem értek miért sztárolják annyira ezt a halmosi gyereket?
bodajoci: ez azért van, hogy ne higuljon föl nagyon a mezőny. A Chelsea meg a Juve nem is játszott selejtezőt. Nem értem az összefüggést. Mindkettő bajnok lett míg a MU csak 3. ezért kell selejtezőt játszania. Azt meg nem a pénz dönti el melyik bajnokságból hányan indulnak és hol kell bakapcsolódniuk a küzdelemben, hanem a teljesítmény. Ez már nagyon régóta így működik.
"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]