28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

Ghoost
Ghoost [11787]
Ha azokat nem tudja a pool megverni akkor meg is érdemli hogy kiessen.
Tódee
Tódee [2590]
Hát azért a Betis elég húzós, és az Anderlecht se gyenge.

There's only one rule of metal: PLAY IT FUCKIN' LOUD!!!

Ghoost
Ghoost [11787]
az MU is jó könnyű csoportban van, ott még ponto(ka)t szerezhetett volna a Loki.
Eléggé híg a mezőny amúgy így a neveket olvasva.
a Pool meg simán továbbjut ha a Chelsea odavissza veri akkor is.
Tódee
Tódee [2590]
BL-csoportbeosztás:

A: Bayern München, Juventus, Club Bruges, Rapid Wien
B: Arsenal, Ajax, Sparta Praha, FC Thun
C: Barcelona, Panathinakiosz, Werder Bremen, Udinese
D: Manchester United, Villareal, Lille, Benfica
E: AC Milan, PSV Eindhoven, Schalke 04, Fenerbahce
F: Real Madrid, Lyon, Olimpiakosz, Rosenborg
G: Liverpool, Chelsea, Anderlecht, Real Betis
H: Internazionale, FC Porto, Glasgow Rangers, Artmedia Petrzalka

Kiváló, pont a legnehezebb csoportba került a 'pool.

There's only one rule of metal: PLAY IT FUCKIN' LOUD!!!

Vissza

Fórumszabályzat