Megvolt a draft, a Browns szerződtette le. Harmadik számú HB-nek lett besorolva, amikor a pályára lép piros folt van alatta, hogy lássam ő az. Na akkor főleg rushra mentem.
Na majd meglátjuk mikor lesz belőle pro-bowl játékos.
X
Fórum » Beszélgetés a játékokról
X