Nekem is nagyon kevés jó számom van ezekből a stílusokból,mert sajnos sok csak igénytelen zaj.Ezért a legpopulárisabb a mainstyle,de terrorból meg speedcoreból is lehet jót találni.http://www.rave.hu - http://www.wargamer.hu -
Nekem is nagyon kevés jó számom van ezekből a stílusokból,mert sajnos sok csak igénytelen zaj.Ezért a legpopulárisabb a mainstyle,de terrorból meg speedcoreból is lehet jót találni.http://www.rave.hu - http://www.wargamer.hu -
Pedig voltak benne önmagukban egész jó kis részek 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
http://www.rave.hu - http://www.wargamer.hu -