28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik a kedvenc zenei stílusotok?



Írd ide hozzászólásod:

Riker
Riker [187]
Minőségit kell hallgatniNekem is nagyon kevés jó számom van ezekből a stílusokból,mert sajnos sok csak igénytelen zaj.Ezért a legpopulárisabb a mainstyle,de terrorból meg speedcoreból is lehet jót találni.

http://www.rave.hu - http://www.wargamer.hu -

Barthezz
Barthezz [54711]
Hmm, a speedcore-t meg a terrorcore-t hogy bírod? Egyszer kaptam egy terrorcore válogatás albumot, de 10 perc után abba kellett hagynom, mert egyrészt megfájdult a fejem, másrészt idegbajt kaptam volna, ha végighallgatom Pedig voltak benne önmagukban egész jó kis részek

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Riker
Riker [187]
Elsősorban Happy Hardcore és Rave,másodsorban Hardcore és mutációi(mainstyle,speedcore,terrorcore...)

http://www.rave.hu - http://www.wargamer.hu -

Vissza

Fórumszabályzat