28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik a kedvenc zenei stílusotok?



Írd ide hozzászólásod:

Riker
Riker [187]
a Thunderdomek többsége jó,páron még happy is van,szóval elég sokfajta zene megfordul rajta.Terrordrome az már durvább zúzásNem ismerős a szám,de annyira nem vagyok otthon hcban.
A zaj témához hozzászólva meg volt szerencsém már pl experimental hardcorehoz,ami aztán még durvábban az amit leirtál

http://www.rave.hu - http://www.wargamer.hu -

Barthezz
Barthezz [54711]
Nekem arról a Terrordome válogatásról (de lehet Thunderdome volt, ami egy fokkal már finomabb ) egy vmilyen Summertime nevű szám tetszett nagyon, amiben high pitched voice-szal megy a refrén. Nemtom ismered-e. Bár ez asszem happy hardcore volt és messze nem speed- meg terrorcore
Hát igen a zajról én is annyit írnék, hogy néhány speedcore számot lazán össze lehetne téveszteni egy régi centrifugás jól megpakolt mosógéppel, vagy egy ütvefúróval, esetleg egy építkezés zajaival

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Riker
Riker [187]
Minőségit kell hallgatniNekem is nagyon kevés jó számom van ezekből a stílusokból,mert sajnos sok csak igénytelen zaj.Ezért a legpopulárisabb a mainstyle,de terrorból meg speedcoreból is lehet jót találni.

http://www.rave.hu - http://www.wargamer.hu -

Barthezz
Barthezz [54711]
Hmm, a speedcore-t meg a terrorcore-t hogy bírod? Egyszer kaptam egy terrorcore válogatás albumot, de 10 perc után abba kellett hagynom, mert egyrészt megfájdult a fejem, másrészt idegbajt kaptam volna, ha végighallgatom Pedig voltak benne önmagukban egész jó kis részek

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Riker
Riker [187]
Elsősorban Happy Hardcore és Rave,másodsorban Hardcore és mutációi(mainstyle,speedcore,terrorcore...)

http://www.rave.hu - http://www.wargamer.hu -

Vissza

Fórumszabályzat