Nem ismerős a szám,de annyira nem vagyok otthon hcban.
A zaj témához hozzászólva meg volt szerencsém már pl experimental hardcorehoz,ami aztán még durvábban az amit leirtál

http://www.rave.hu - http://www.wargamer.hu -
Nem ismerős a szám,de annyira nem vagyok otthon hcban.

http://www.rave.hu - http://www.wargamer.hu -
) egy vmilyen Summertime nevű szám tetszett nagyon, amiben high pitched voice-szal megy a refrén. Nemtom ismered-e. Bár ez asszem happy hardcore volt és messze nem speed- meg terrorcore

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Nekem is nagyon kevés jó számom van ezekből a stílusokból,mert sajnos sok csak igénytelen zaj.Ezért a legpopulárisabb a mainstyle,de terrorból meg speedcoreból is lehet jót találni.http://www.rave.hu - http://www.wargamer.hu -
Pedig voltak benne önmagukban egész jó kis részek 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
http://www.rave.hu - http://www.wargamer.hu -