L. Ádám
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Dungeon Lords
hol van a városi varázsló? és a király?
Menj vissza a nigger nőstényhez a templomba.
Aztán látogasd meg a városi varázslót.
Az a király elé küld hírekkel.
Menj be a királyhoz dumálj vele.
Ő ad neked Írást ,hogy a város kapuőrzői kiengedhetnek.
Menj ki a kapun.
And Big Welcome in the Dungeon strainger. Jehhee he he he
Aztán látogasd meg a városi varázslót.
Az a király elé küld hírekkel.
Menj be a királyhoz dumálj vele.
Ő ad neked Írást ,hogy a város kapuőrzői kiengedhetnek.
Menj ki a kapun.
And Big Welcome in the Dungeon strainger. Jehhee he he he

na igy hogy szépen fejlesztettem a kakakterem nem volt semmi gon a kriptában! pik pak szétpakoltam őket! de msot visszatértem valmi kürtel a kriptábol és áll a játék! merre menjek tovább? a kapott levelekkel mit tok kezdeni?
L. Ádám
"pedig elég ügyesen csinálja!"
Naná! De ahogy magad is rájöttél sokba kerül az átképzése.
A tapasztalati pontokat ebben az esetben nem a karaktered fejlesztésére hanem átképzésére fordítod.
Amikor készíted az újj karaktert nézd meg az alap pontjait.
Az a faj amalyiknél magas az inteligencia pontszám azok jók varázslónak meg tolvajnak.
Ahol pedig az erő ... ezt már biztos magad is kitalálod.
"fejlesztenem de ez már elég sok zsé és nehéz össze szedni!"
Az nem zsé. Tapasztalati pont. Azért kapod mert megismersz valamit.
Én először karakter tuningot csináltam.
Készítettem azokból a fajokból 1-1 karaktert amikkel majd nyomulni akarok. Majd a vár előtti első területen elvittem őket 8 as szintig.
8 as szintnél indultam a városba.
Majd a városban feltuningoltam őket 10 es szintre. De közben semmire sem tettem exp pontot.
Most van 4 karakterem ami 10 es szintű s minden tapasztalati pontja megvan.Na ezeket elmentettem egy külön mappába. S ha újra kell kezdenem a játékot akkor nem kell a legelejéről hanem előveszem a mentést.
Ez azért is jó mert így kipróbálhatom pl hogyan aprít a karakter mondjuk ha sokat teszek a nehéz fegyver használatra stb..
holnap elindulok a kriptába és szétverem az ellen fejét!
Ye addjál nekik. Kínáld meg őket fejszével meg varázslással.

Naná! De ahogy magad is rájöttél sokba kerül az átképzése.
A tapasztalati pontokat ebben az esetben nem a karaktered fejlesztésére hanem átképzésére fordítod.
Amikor készíted az újj karaktert nézd meg az alap pontjait.
Az a faj amalyiknél magas az inteligencia pontszám azok jók varázslónak meg tolvajnak.
Ahol pedig az erő ... ezt már biztos magad is kitalálod.
"fejlesztenem de ez már elég sok zsé és nehéz össze szedni!"
Az nem zsé. Tapasztalati pont. Azért kapod mert megismersz valamit.
Én először karakter tuningot csináltam.
Készítettem azokból a fajokból 1-1 karaktert amikkel majd nyomulni akarok. Majd a vár előtti első területen elvittem őket 8 as szintig.
8 as szintnél indultam a városba.
Majd a városban feltuningoltam őket 10 es szintre. De közben semmire sem tettem exp pontot.
Most van 4 karakterem ami 10 es szintű s minden tapasztalati pontja megvan.Na ezeket elmentettem egy külön mappába. S ha újra kell kezdenem a játékot akkor nem kell a legelejéről hanem előveszem a mentést.
Ez azért is jó mert így kipróbálhatom pl hogyan aprít a karakter mondjuk ha sokat teszek a nehéz fegyver használatra stb..
holnap elindulok a kriptába és szétverem az ellen fejét!
Ye addjál nekik. Kínáld meg őket fejszével meg varázslással.


pedig elég ügyesen csinálja!
szinte mindenben jó ez a karakter!
csak most már kicsit huzós dolog fejlesztgetni,mert ilyen 32000 és 60000 között kelene még fejlesztenem de ez már elég sok zsé és nehéz össze szedni! sokáig tart,sok öldöklés és már kezd uncsi lenni,hogy csak ölöm ölöm és fejlesztek!
holnap elindulok a kriptába és szétverem az ellen fejét!
szinte mindenben jó ez a karakter!
csak most már kicsit huzós dolog fejlesztgetni,mert ilyen 32000 és 60000 között kelene még fejlesztenem de ez már elég sok zsé és nehéz össze szedni! sokáig tart,sok öldöklés és már kezd uncsi lenni,hogy csak ölöm ölöm és fejlesztek!
holnap elindulok a kriptába és szétverem az ellen fejét!
L. Ádám
Ronda dögök?
Banyek mi lessz veled akkor ha kimész a déli kapun?

Na a legerősssssebbb karakter az biztos nem lessz jó varázsló.
Banyek mi lessz veled akkor ha kimész a déli kapun?


Na a legerősssssebbb karakter az biztos nem lessz jó varázsló.

én most a legerösebb karakterrel kezdtem és elég szépen ki fejlesztettem! már medium armor és pajzs és stb! szóval minden meiumon van és a varászlatokból fejenként kb 50 db-ot vásároltam!
igyekszem mindent maxra kifejleszteni,hogy legyözhetetlen legyek!
tudom azt hogy a kriptába kell lemenem a nagy ronda dögökhöz és a szelemekhez ezért fejlesztem magam!
igyekszem mindent maxra kifejleszteni,hogy legyözhetetlen legyek!
tudom azt hogy a kriptába kell lemenem a nagy ronda dögökhöz és a szelemekhez ezért fejlesztem magam!

L. Ádám
A karakter választás a játék lényege. Olyan karaktert kell választanod ami az egyéniségedhez a legközelebb áll.Mert csak akkor fogod tudni kijátszani a karaktert.Vagyis kihasználni 100% san a képességeit.Hiszen a karakter te vagy virtuálisan.
Pl Én ha harcossal megyek. Egy ideig eröltettem ,hogy pajzsot viseljen a karakterem.De rájöttem ,hogy a hárít hárít üt. Hárít hárít üt nem az én stílusom.
Ezért abszolutt támadóra állítottam a karakterem. A pajzs képesség helyett a vitalitásra az erőre ügyességre tettem a pontokat.
Így max 2 ütés 1 szörny. Gondolhatod gyorsan rendet vág maga körül.
S már mehetek is tovább.
Varázsló esetén pedig pl felesleges a nehéz páncélzat eröltetése.
Egy lazzza bot a kézbe.Sok pont az inteligenciára manna regenerációra és a varázslat erősségre.1-2 tűzlaszti Blast Nova s már mindenki fexik nyugszik körülötted.
Ha jó arányba rakod a pontokat a karaktered élni játtszani fog a csatatéren és jajj annak akire megharagszik!
Pl Én ha harcossal megyek. Egy ideig eröltettem ,hogy pajzsot viseljen a karakterem.De rájöttem ,hogy a hárít hárít üt. Hárít hárít üt nem az én stílusom.
Ezért abszolutt támadóra állítottam a karakterem. A pajzs képesség helyett a vitalitásra az erőre ügyességre tettem a pontokat.
Így max 2 ütés 1 szörny. Gondolhatod gyorsan rendet vág maga körül.
S már mehetek is tovább.
Varázsló esetén pedig pl felesleges a nehéz páncélzat eröltetése.
Egy lazzza bot a kézbe.Sok pont az inteligenciára manna regenerációra és a varázslat erősségre.1-2 tűzlaszti Blast Nova s már mindenki fexik nyugszik körülötted.
Ha jó arányba rakod a pontokat a karaktered élni játtszani fog a csatatéren és jajj annak akire megharagszik!
aszem én elkezdem előröl a játékot mivel elég reménytelen a helyzetem most! melyik karaktert ajánlod?
és most valami gyik szerü lénnyel voltam! (elf-el nem akarok leni)
és most valami gyik szerü lénnyel voltam! (elf-el nem akarok leni)
L. Ádám
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
