Nah én a bermudát nem nagyon szeretem, mert sztem pl. a training day pályán sok az a 15-20 ember és állandóan ilyen kis pályákat szavaznak be. Azért kérdeztem, hogy te esetleg tudsz e jó szervereket. A barátaimmal most akarunk klánt alapítani. 4-en vagyunk (nekik is eredeti a játék) és az érdekelne, hogy hol tudnánk klán háborúzni? Mert ha csak úgy felmegyünk egy TDM vagy CTF pályára akkor szétszted minket meg hát nincs is másik klán ott, csak mi