28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki mivel játszik mostanában?



Írd ide hozzászólásod:

Christoph
Christoph [4806]
Eredeti a játék! Nah én a bermudát nem nagyon szeretem, mert sztem pl. a training day pályán sok az a 15-20 ember és állandóan ilyen kis pályákat szavaznak be. Azért kérdeztem, hogy te esetleg tudsz e jó szervereket. A barátaimmal most akarunk klánt alapítani. 4-en vagyunk (nekik is eredeti a játék) és az érdekelne, hogy hol tudnánk klán háborúzni? Mert ha csak úgy felmegyünk egy TDM vagy CTF pályára akkor szétszted minket meg hát nincs is másik klán ott, csak mi
Beny12
Beny12 [6388]
Szia!
Beny néven vagyok fenn csak ot van a klánnevem is. Ugyanaz.
Nah a bermudákon néha de inkább a saját serverünkön meg a K-Play servereken.
Meg itt ott hiszen Cb meccseket játszunk.
Adjak ip-ket?
Nah adok egy párat.
Bermuda DM1: 193.202.83.220:7777
Bermuda DM2: 193.202.83.220:5555
Bermuda ICTF: 193.202.83.220:3333
Bermuda CTF: 193.202.83.220:1111

Attól függ eredeti-e a game.
Ha nem akkor a bermudákon játszasz (gondolom), mivel ahhoz nem kell eredeti. Ha meg nem bocsi.
Christoph
Christoph [4806]
Szia!
Milyen néven vagy fönn és melyik szervereken UT2004-ben?
Beny12
Beny12 [6388]
Unreal Tournament 2004 neten
World of Warcraft

Vissza

Fórumszabályzat