28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki mivel játszik mostanában?



Írd ide hozzászólásod:

Christoph
Christoph [4806]
Kösz a segítséget, kezdem ezt a klános dolgot kapizsgálni. Lehet hogy összefutunk majd vmelyik szerveren
Beny12
Beny12 [6388]
NEM!
Azt ti szabhatjátok meg ki kivel legyen.
Csak a csapatoknak rendeződnie kell (csapat váltása). A klánserver azt jelenti hogy tegyük fel a miénk T4Ce clanserver, vagyis az a mienk.
Védhetjük password-del hogy a sok marha ne tudjon feljönni.
Ezért célszerűbb a clanserveren játszani a warokat, mert így nem zavar senki.
Christoph
Christoph [4806]
Scytha néve szoktam játszani. Nem tudom mire lennék képes klánban. Bermudán kb. 3.-5. szoktam lenni a 20-ból szóval nem vagyok láma. Egyébként általában német szervereken játszok. A klán háborúban meg azt nem tudom, hogy hogyan lehet egy szerveren úgy játszani, hogy ne szedjen szét minket a szerver, tehát ugyanaz a két csapat legyen állandóan mindkét oldalon. Vagy ez a klánszerver?

Vissza

Fórumszabályzat