28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki mivel játszik mostanában?



Írd ide hozzászólásod:

AstorAnt
AstorAnt [1653]
Hát ha azt is olyan helyre írtad ahol semmi köze nincs a témához akkor ne lepődj meg hogy eltünt

És hogy a témához is hozzászoljak: most raktam fel a Hearts of Iron 2-t, és nagyon meggyőzőnek tűnik

"Everyone who run, is a VC, everyone who stand still, is a well disciplined VC"

herzfan
herzfan [2]
Sziasztok!

A múltkorjában már írtam az egyik topikba, de egyszerűen nem találom sem a hozzászólásomat, sem az esetleges választ rá.

Egy kis segítséget szeretnék tőletek kérni! Keresek két játékot már nagyon régóta, de egyszerűen sehol sem találom őket. Az egyik a Paperboy, a másik pedig a Micromachine.

Ha valaki tud róluk valamit, hogy honnan lehet letölteni, vagy ilyesmi, akkor az szóljon, vagy írjon!

e-mail címem:

Előre is köszi!

Vissza

Fórumszabályzat