28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki mivel játszik mostanában?



Írd ide hozzászólásod:

Ryder
Ryder [546]
Én HighGrow-ot telepítettem fel nemrég.
Ismeri valaki?
Mariskát kell termeszteni.
Lehet öntözni,trágyázni,vágni és még mindenféle más lehetőség is a rendelkezésünkre áll.
Órákra tuti nem köt le,de ha valaki már nemtud mit letölteni,az töltse le.
A játék freeware,ltölthető a hiv. oldalról:
highgrow.us

Vissza

Fórumszabályzat