Csak a mostani gépemen nincs hely
Majd karácsonyra veszek 1 újat, és azon majd végigtolom
Egyébként a hokiadoi küldetésig már eljutottam, de mivel az akkori videókártyámhoz kevés volt a táp lefagyott és elveszett az elmentésem. Miután ez másodszorra is megtörtént, elborult az agyam, és letöröltem

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!