28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent



Írd ide hozzászólásod:

eti8
eti8 [10104]
Nekem meg van a "nem gyári" változat
Csak a mostani gépemen nincs hely
Majd karácsonyra veszek 1 újat, és azon majd végigtolom
Egyébként a hokiadoi küldetésig már eljutottam, de mivel az akkori videókártyámhoz kevés volt a táp lefagyott és elveszett az elmentésem. Miután ez másodszorra is megtörtént, elborult az agyam, és letöröltem

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Razor03
Razor03 [14703]
Még a Chaos Theory-t sem toltam (csak a demo-t) de mostmár tényleg megveszem eredetiben.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat