Tudnál segíteni elakadtam!
Arindal-ben az öregek tanácsa leküld az alagsorba,egész addig eljutottam,hogy a vizes pálya után a varázslót is kinyírtam íjjal és varázslattal.
azt írtad ,hogy a felvonó egy idő után lejön de nekem nem akar!
mit csináljak?
előre is köszi
szász zsolt

