28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

particio?????



Írd ide hozzászólásod:

Fridok
Fridok [151]
Nem egyszerűbb ha csinálsz egy szellemimaget?
Egyszerüen az egész rendszerről csinálsz egy image filét kiírod és átteszed az egészet...

Vissza

Fórumszabályzat