28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GeForce 6600 alapú Point of View videokártyák (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
egy radeon 9200-ason is elindul minden, az már más tészta hogy hogyan, milyen minőségben... nah mind1 te elég okosnak tűnsz majd rájössz.
kamaszaki
kamaszaki [91]
Csáazt szeretnémmegkérezni hogy a gf6600-án már elindul minden??

Vissza

Fórumszabályzat